Samsung paskelbė, kad išmaniojo telefono Galaxy Note II per du mėnesius buvo parduota 5 mln. vienetų. Prietaisas rinkoje pasirodė šių metų rugsėjo mėnesį. Pirmojo Galaxy Note per tą patį laikotarpį buvo parduota vienas milijonas vienetų, 5 milijonai – per beveik 5 mėnesius.

„Šiuo metu Baltijos šalyse Galaxy Note II pardavimai yra triskart didesni, lyginant su ankstesniuoju modeliu per tą patį laikotarpį. Džiaugiamės, kad vartotojai Lietuvoje pamėgo šiuos visiškai naujos kategorijos prietaisus, sukurtus Samsung. Galaxy Note II – ne tik naujo tipo telefonas, tai technologija, vartotojų patogumui sujungusi tradicines priemones – popierių ir rašiklį, – sakė Samsung vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Galaxy Note II telefonas turi 5,5 colių (140,9 mm) įstrižainės ekraną, 1,6 GHz keturių branduolių procesorių, jo korpusas yra lengvesnis ir plonesnis nei ankstesniojo modelio. Įrenginį valdo Android 4.1 Jelly Bean operacinė sistema, pritaikytas patobulintas S-Pen – tik Samsung Galaxy Note įrenginiuose naudojamas rašiklis.

Samsung, Games.lt