Šį savaitgalį visame internete pasklido gandai apie daugybę naujovių, kurias mums ruošia „Microsoft“. Teigiama, jog informacija buvo nutekinta iš vienos rinkos tyrimų agentūros „Intellisponse“ tinklalapio, į kurį įsilaužė naujienų ištroškę žaidėjai. Tiesa, panašiau, kad šios naujienos buvo tiesiog perskaitytos viešai prieinamoje vietoje įmonės tinklalapyje. Šiuo metu informacija jau yra nepasiekiama.

Apie galimus „Xbox Live“ „avatarus“ tikriausiai jau skaitėte. Be jų, sužinota ir apie „Forza Motosport 3“, kuris kol kas net nėra oficialiai anonsuotas. Iš nutekintos informacijos aiškėja, jog trečioje dalyje planuojama pasiūlyti virš 400 automobilių, 100 trasų ir visiškai nauji lenktynių režimai. Visas šis gėris turėtų užimti du DVD kompaktus.

„Microsoft“ taip pat planuoja, kad „Forza 3“ dar ilgai bus palaikoma po išleidimo ir žaidėjams bus pasiūlytas papildomas atsisiunčiamas turinys. Taipogi kompanijos planuose, anot žaidimo pristatymo skaidrių, yra specialus VIP statusas, kuris leis žaidėjams prieiti prie praktiškai visko. Žinoma, už šį statusą teks susimokėti.

„Tarkime, kad nauji automobiliai ir trasos galėtų pasirodyti „Xbox Live“ sistemoje greitu laiku po „Forza 3“ išleidimo ir vėliau tęstis kas mėnesį“, – rašoma nutekintose skaidrėse. „Pavyzdžiui, kiekvieną mėnesį jums bus pasiūlytas 10 naujų automobilių paketas už [3.40 svarus arba 4.99 dolerius – apie 14 litų, verčiant iš D. Britanijos kainų] ir kas tris mėnesius po naują trasą už [3.40 svarus arba 4.99 dolerius]. Taip pat galėtų pasirodyti ir didesnis papildymas, galbūt su 30 automobilių ir nauja trasa, už maždaug 13.60 svarų arba 19.99 dolerius (apie 57 litus).

Už lygiai tokią pačią sumą bus galima įsigyti ir minėtąją VIP narystę, su kuria žaidėjai galėtų patekti į išskirtinius renginius „Xbox Live“ sistemoje, turėti VIP statusą „Forza“ aukcione ir bendruomenės forume, daugiau vietos serveryje nuotraukoms ir video failams, bei nemokamą mėnesį „Xbox Live“ sistemoje.

Kol kas „Microsoft“ nieko nekomentavo apie šią informaciją (tik tiek, kad jie nekomentuoja gandų ir spekuliacijų). Tačiau taipogi visiems vertėtų įsidėmėti, jog net šios informacijos nutekinimas nereiškia visiško jos teisingumo. Visa informacija apie atsisiunčiamas trasas ir narystę galėjo būti tik galimi „Intellisponse“ sukurti įvykių scenarijai. Bet vieną žinome tikrai – anksčiau ar vėliau, tačiau „Forzos 3“ sulauksime.