Kaip turi atrodyti naujos konsolės pristatymas šalyje? Iki praėjusio šeštadienio vakaro toks klausimas galėjo būti ir neatsakytas. Dabar mes atsakymą, o kartu ir pavyzdį, jau turime ir, tenka pasakyti, labai neblogą. Taigi, „Fashion“ klubas, daug „Xboxu“, šventinis kokteilis, Vaido ir DJSezzy dvikova, bei daugybę kitų dalykų – visa tai pasitiko kiekvieną atėjusį, na o nebuvusiems, skubame pasidalinti savo įspūdžiais.

Xbox 360 tatuiruotės konkurso dalyvės


Taigi, viskas iš pradžių. Sugebėjome prasmukti į klubą dar neprasidėjus renginiui. Prieš mūsų akis atsivėrė tuščios erdvės, kurias greitu laiku kėsinosi užpildyti žmonių minios, bei žalsvo atspalvio interjeras. Šį vakarą net akmenys švietė žaliai, o daugybę visur išdėstytų ekranų rodė naujausių „Xbox 360“ žaidimų reklaminius filmukus. Taip pasipuošęs ir pasiruošęs klubas galiausiai atvėrė savo duris.

Vaido ir DJSezzy dvikova


Jame jau nuo pat pradžių visi turėjo galimybę išbandyti ir pačius žaidimų kompiuterius. Taip, visame klube stovėjo „Xbox 360“ ir siūlė išbandyti įvairius žaidimus. Mums patiems tą vakarą pasisekė išbandyti visus siūlomus: „Gears of War“, „FIFA 07“, „Dead or Alive 4“, „Need For Speed: Carbon“ ir „Viva Pinata“. Daugiausia bandomi ir žaidžiami šiuo atveju buvo „NFS: Carbon“ ir „Dead or Alive 4“. Kurie gi kiti labiausiai tinka gerų draugų buryje?

Atspėkite, kuris kokią mašiną pasirinko?


Prisipažinsime, tą vakarą „Viva Pinatos“ grožio kažkaip suprasti niekaip nesugebėjome ir ilgiau 5 minučių prie žaidimo niekas neištverdavo. „Gears of War“ teko bandyti tik kartą. Pirmas įspūdis – grafika nereali. O kaip jau sekasi jam su siužetu, tai sužinoti, deja, neturėjome laiko. Bet užtenka apie pačius žaidimus. Kadangi „Xbox 360“ jau oficialiai startavo Lietuvoje, tai greitu laiku galėsite rasti pirmąsias žaidimų šiai konsolei apžvalgas.

Šventinis Xbox 360 tortas. Wellcome to Lithuania


Kitas akis patraukęs dalykas – specialūs šventiniai kokteiliai. Tokių jūs dar nematėt ir neragavot niekur anksčiau, kadangi jie buvo sukurti specialiai šiam vakarui, o pagrindinis akcentas – šviečianti ledo kubelio imitacija. Taip, šis kubelis priklausomai nuo paspaudimų galėjo mirkčioti, paprastai šviesti ir visai nešviesti. O dabar pabandykite įsivaizduoti save su tokiu kokteiliu. O dabar įsivaizduokite daugybę žmonių su tokiais kokteiliais. „Xbox“ niekada nepalieka abejingais.

Dar niekad Xbox 360 logotipas neatrodė taip gražiai…


O be gražių dekoracijų, puikių kokteilių renginyje buvo ir užvedantys jos dalyviai. Viųs pirma tai Vaidas Baumila su grupe, kurie ne tik puikiai atliko savo pačių kūrinius, kuriuos tikrai esate girdėję per radiją, bet ir gyvai sugrojo populiarų pasaulio hitų savąsias versijas. Vėliau į sceną žengė DJSezzy ir šėlstančios muzikos užteko visiems.

Koncertuoja Vaidas su grupe


Bet kulminacija visgi buvo šių atlikėjų dvikovą virtualiame pasaulyje. Taip, Vaidas ir DJSezzy susigrūmė prie „NFS: Carbon“ mašinų vairo ir trumpam palikę savo instrumentus nėrė į naktines miesto gatves. Kova buvo tikrai atkakli, bet galiausiai Vaidas buvo palaužtas ir laimėtojo titulą iškovojo DJSezzy.

Vaido ir DJSezzy dvikova prikaustė visų dėmesį tikrąją to žodžio prasme


Dar žiūrovų dėmesio sulaukė pradžioje renginio buvęs konkursas specialiai merginoms. Jos gavo po „Xbox 360“ tatuiruotę, kurią turėjo prisiklijuoti kurioje nors savo kūno vietoje ir taip pelnyti kuo daugiau balsų. Balsai šiuo atveju buvo išreiškiami labai paprastai – laimėjo ta, už kurią minia šaukė labiausiai.

Šėlstanti vakarėlio publika


Galiausiai, nutilus muzikos ritmams, gavome galimybę pamatyti nuostabųjį „Xbox 360“ šventinį tortą, kuris tiesiog kvieste kvietė jo paragauti. Prisipažinsime, jis buvo išties skanus. Taigi, užkandę, prisižiūrėję dvikovų, konkursų ir pašokę šėlstančiais RnB ritmais, bei išbandę naująjį „Xbox 360“ žaidimų kompiuterį, galiausiai išvargę grįžome namo.

Xbox 360… Welcome!