Taip pranešė filmo The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) režisierius Rob Cohen . Kiniečiai naują Mumiją kino teatruose pamatys 2008 metų liepos 24, o po savaitės premjera įvyks JAV. Tai labai retas atvejis, kai Holivudiško filmo premjera įvyksta Kinijoje, nes, kaip taisyklė , tokios premjeros Kinijoje vyksta po kokių 2-3 mėn. vėliau nei JAV.
Kad filmas pirmiau pasirodys Kinijoje ,yra kelios priežastys:
pagrinde, filmas bus orentuotas į Azijos gyventojus, mat , filmo The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor veiksmas vyks Kinijoje; ir pagrindinės filmo žvaigždės bus aktoriai iš Azijos: Jet Li ir Michelle Yeoh.
Ir, svarbiausia, filmo kūrėjai tikisi, kad žmonės mieliau plūstels į kino teatrus, nei dar ilgokai lauks piratinių DVd atsiradimo.
Filmo mintis : žiaurus kinų Imperatorius-Drakonas ,užburtas burtininkės, bus ištremtas į amžiną nežinomybę.Jo armija, 10 000 karių , pavirto akmenimis. . Tačiau , iš amžino miego imperatorių pažadina nuotykių ieškotojas Alex O’Connell. Jaunuolis , pamatęs kokį blogį prikėlę, prašo pagalbos pas tėvus, mat jie turi praktikos kaip kovoti su prisikėlusiais numirėliais.
Imperatorius, pramiegojęs tūkstančius metų, dar galingesnis. Dabar jis nori užgrobti visą Aziją ir likusį pasaulį..