Žaidimas Cabal Online nėra tik eilinis nemokamas MMORPG kaip dauguma dabartinių. Pačioje žaidimo egzistavimo pradžioje jis buvo mokamas ir jame buvo rengiama daug eventų su gerais prizais. Šį kartą bus pamaloninti ir F2P žaidėjai, nes į Cabal Online ateina didžiausias eventas per pastaruosius metus – Cabalympics.

Eventui specialiai ruošiamas visiškai naujas serveris, kuriame žaidėjai turės pradėti nuo pradžių ir rungtyniauti su kitais žaidėjais. Rungčių bus nemažai ir visos bus suskirstytos tam tikriems lygiams: 0 – 50, 51 – 80, 81 – 110, 111 – 125. Rungtys nebus labai sunkios, reikės kuo greičiau pasikelti lygį ir kuo greičiau pereiti tam tikrą požemį savo lygio kategorijoje. Kai kurie požemiai turės būti įveikti su grupe draugų. Už visas šias rungtis bus skiriami taškai, pagal kuriuos ir bus nustatytas laimėtojas.

Apdovanojama bus dešimt žaidėjų. Pirmąją vietą užėmęs žaidėjas gaus net 3000 eurų, bet kiti prizai taip pat nenuvilia. Žaidėjai, užėmę 2 -6 vietas gus naująsias ATI RADEON vaizdo plokštes HD 5870. Šios vietos bus nustatytos paimant geriausius kiekvienos klasės žaidėjus (geriausias Force Blader, geriausias Warrior ir taip toliau). Galiausiai, žaidėjai, užėmę 7 – 10 vietas, gaus žaidimams skirtas klaviatūras (gaila, bet kokios jos bus taip ir nepranešė). Lyg to dar būtų negana, evento metu žaidėjai gaus visokių gėrybių iš Cabal Online parduotuvės, bei nemokamas „Walie kortas“.

Eventas tęsis nuo 2009 metų gruodžio 15d. iki 2010 metų kovo 9d.