„Bethesda“ paviešino dar vieną E3 parodos metu darytą vaizdo įrašą, šį kartą kalbama apie „Arkane Studios“ kuriamą veiksmo sėlinimo žaidimą „Dishonored 2“, kurio pasirodymo laukiama kitų metų pirmojoje pusėje „PC“, „PS4“ bei „Xbox One“ platformose.

Susipažinkite su „Dishonored 2“ veiksmo vieta – saulėtuoju Karnaca miestu. Kūrėjas Harvey Smith atvirauja, kad Karnaca pasižymės šiltesniu ir šviesesniu klimatu, žaliuojančia augmenija ir jaukiais paplūdimiais. Kitaip tariant, tai visiška priešingybė Dunwall’o miestui, kurį matėme pirmojoje dalyje. Jei Dunwall’as jums sukėlė depresiją, tuomet Karnaca turėtų ją išgydyti, nes čia ir gyventojai bus linksmesni ir šiaip viskas atrodys kur kas jaukiau. Teigiama, kad Dunwall’as buvo kuriamas remiantis Škotijos ir Anglijos miestais, tuo tarpu Karnaca kuriama remiantis Graikijos, Ispanijos ir Italijos miestais.

Žinoma, ne viskas bus taip gražu, kaip atrodo. Miestas turi savų bėdų, viena iš jų, tai įkyrūs kraujasiurbiai uodai, besiveisiantys palaikuose. Kuo daugiau žmonių žudysite ir paliksite juos gulėti, tuo daugiau šių kraujasiurbių prisiveis. Kaip ir ankstesnėje dalyje, taip ir šioje, žaidėjas galės pasirinkti žaidimo stilių – apeiti priešus paliekant juos gyvus arba žudyti viską iš eilės.

Žaidimas leis pasirinkti vieną iš dviejų veikėjų: pirmosios dalies protagonistą Corvo Attano arba imperatorę Emily Kaldwin. Abu šie veikėjai buvo priversti bėgti iš Dunwall’o ir ieškoti prieglobščio minėtoje Karnacoje.