Serija „Assassin’s Creed“ yra vienas populiariausių kompanijos „Ubisoft“ kūrinių. Ir bent jau kol kas neatrodo, kad kompanija ketintų ją užbaigti. Praėjusiais metais „Assassin’s Creed III“ užbaigė pirmąją trilogiją. Tačiau šiemet pasirodisiantis „Assassin’s Creed IV: Black Flag“ pradeda naują istoriją. Pabaiga tikrai dar nėra arti.

Tačiau „Ubisoft“ jau suplanavo šios serijos pabaigą. Naujausiojo žaidimo kūrėjas Ashraf’as Ismail’as portalui „Eurogamer“ teigė, kad serijos pabaigos scenarijus jau parašytas.

„Scenaristų komanda sukūrė bendrą siužetinę liniją, kiekvieno žaidimo siužetas atitinka ją“ teigė kūrėjas. „Tačiau mes jau žinome, kur viskas baigsis ir kaip būtent tai nutiks“.

„Priklausomai nuo istorijos, nuo to, ko nori gerbėjai, mes plečiame siužetinė liniją, tačiau serija turi pabaigą“ patikino A. Ismail’as.

Šiuo metu yra kuriami trys šios serijos žaidimai, įskaitant ir „Assassin’s Creed IV: Black Flag“. Galima pagrįstai spėti, kad naujausias žaidimas bus pirmasis iš antrosios trilogijos. Galbūt šios trilogijos kulminacija ir taps visos serijos pabaiga?

„Assassin’s Creed IV“ pasirodys šį rudenį.