Vienas iš filmo aktorių Ron Perlman gina Uwe Boll… Viename iš interviu jis teigė, jog „jis (Uwe Boll) yra geras ir malonus žmogus. Man labai patiko scenarijus, o Boll tikrai stengiasi viską atlikti gerai“. Perlman tikisi, jog „In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale“ tikrai pakels režisieriaus reputaciją.

Man taip pat norisi tikėti, jog filmas bus puikus. Kodėl mano viltys tokios šviesios? Dėl to, jog komanda, dirbanti prie šio projekto, yra tikrai įspūdinga. Pradedant nuo aktorių, tai filme vaidins, be jau minėto Ron Perlman („Hellboy“, „Blade 2“ ), Jason Statham („Transporter“, „Revolver“ ), John Rhys-Davies („The Medallion“, „Lord of the Rings“ trilogija), Ray Liotta („Identity“ ), bei Burt Reynolds, kurio pristatinėti tikrai nereikia. Be to, choreografija užsiims Siu-Tung Ching, taip pat dirbęs tokiuose filmuose, kaip „Hero“, „House of Flying Daggers“.

Siužetas bus apie buvusį kareivį, tapusio paprastu valstiečiu (Statham), kuris nori surasti pagrobtą žmoną ir atkeršyti už nužudytą jų abiejų sūnų. Tai įvykdė Krugs, gyvūnų-karių rasė, valdoma piktojo Gallian’o.

Bet ar taip bus? Uwe Boll reputacijos pagerėjimas, manau, daugeliui mažai šviečia… Svarbiausia, kad filmas pagal populiarų žaidimą, neliktų eiliniu Uwe Boll pasispardimu, paliksiančiu masę nusivyliusių žiūrovų.

Filmas pasirodys kinoteatruose 2007-ais metais. Lauksim stebuklo…