Sveiki, po vakar parašyto „Playstation 3“ būsimo šedevro,„Resistance 2“ pristatimo, sumasčiau pradžiuginti ir „X360“ turėtojus, parašydamas „Silcon Knights“ žaidimo „Too Human“ preview. Žinant, kad ‘Silcon Knights“ žaidimą kūrė beveik 10 metų…. Manau tai bus gana įdomus žaidimas. Oi, pamiršau paminėti jog „SC“ jau yra išleidusi keletą nuostabių hit’ų:
Blood Omen: Legacy of Kain
Eternal Darkness: Sanity’s Requiem
Metal Gear Solid: The Twin Snakes

Na, o dabar apie jų kuriamą hit’ą „Too Human“

Istorija:
Mes valdysime, Baldurą. Jis yra Dievo „Odin“ sūnus ( jis taip pat Dievas ). Jo pareiga yra apsaugoti žmonių rasę nuo paslaptingos robotų/ mašinų rasės. Pats „Too Human“ yra paremtas Skandinavijos mitologija ir ateitimi… įodmu ir tai, kad žmones kurie domisi Norvegų mitologijas ras čia žinomų pavadinimų kaip: „Thor“, „Loki“, „Odin“, „Heimdall“, „Freyja“, „Hel“, taip čia yra Dievai ( Primena „God of war“ 8-| ).
Žaidime, mes galėsime patektį į paslaptingą vietovę pavadinimų „Yggdrasil“ kitaip tariant…. Kibererdvę ( Cyberspace ). Ji mum bus kaip vartai… į kur neatskleisiu ;]]

Gameplay:
Žaidime yra penkios klasės: „Champion“, „Berseker“, „Commando“, „Defender“, „Bioengineer“. Kiekviena turi savo privalumų ir trūkumu pvz: „Berseker“, mano mėgstamiausia klasė. Su šia klase, mes įgauname didžiulę jėgą, bet kitas mūsu aspektas sumažėja ir pan.

„Too Human“, mes galėsime keltis lygi, panašiai kaip RPG stiliaus žaidimuose ( „Mass Effect“, „Lost Odyssey“, „Final Fantasy“ ). Dėl to žaidimas labai įtraukia, o žinant tai, kad norint pasiekti maksimalų lygi neužteks 50 val. Tai jau galima pagalvoti, kad tai antras „Oblivion“ ;]]

Valdymas:
Na, tie kas bande demo žino, kad valdymas tikrai nėra geriausia šio žaidimo dalis, bet prie jo galime prisprasti. Balduro ašmenis valdome su „Analogu“, panašiai kaip ir „Alone in the Dark“ žaidime. Bet kaip minėjau pažaidus labai lengvai priprantama ir pasidaro tikrai įdomiau, nei betkoks mygtukų maigymas ( Čia kažkam bus įššukis xD )

Garso takelis:
………. Kai išgirdau mane apemė keistas jausmas… „OMG“, čia vienas geriausių garso takelių, kurios girdėjau savo ausimis. Vien dėl šio dalyko aš vertinu gerbiu Silcon knights darbuotoją, Steve’ą Henifin.

Grafika:
Daug nekalbėsiu… Nuostabios aplinkos ir dar nuostabesnė grafiką… Viskas labai detalu, o įpatingai demesys sutelktas į Balduro šarvus kurių bus begales…

Multiplayer:
„Silcon knights“ žadėjo jog „Too Human“ palaikys 4 -urių žaidėjų Co – oP režimą, bet dėja… teks apsirboti dviejais. Na, o apie multiplayer daug nekalbamą, kadangi visas demesys sutelktas į vieno žaidėjo kampaniją.

Bendrai įvertinus…
Istorija: 8,5
Gameplay: 9
Valdymas: 6,5
Garso takelis: 9,5
Grafika: 9
Multiplayer: 7,5

Bendras: 8,3… Žaidimas tikrai vertas dėmesio. Sužaidus man priminė „God of War“ ir „Devil may Cry“ hibridą ;]] Žinant, kad čia tik Demo apie žaidimą negalima nieko spręsti ir vertinti, bet aš pažeisiu šį stereoptią ir tiesiog pasakysiu savo nuomone.

Šio žaidimo tikrai buvo vertą laukti beveik 10 metų. Patikėkite… „Too Human“ tai gerai nušlifuotas deimantukas.

„Too Human“ pasirodis išskirtinai „XBOX 360“ konsolei jau labai greitai.