„Verbatim“ pranešė, kad jau greitai prekyboje turėtų pasirodyti šios kompanijos DVD+R ir DVD-R diskai su matiniu paviršiu spausdinimui. Taip pat turėtų pasirodyti ir juo galintys pasigirti CD-R diskai, kurie bus kiek pigesni.

Kuo skiriasi matinis ir blizgantis popierius puikiai žino kiekviena, kam bent kartais tenka kreiptis į fotolaboratorijas. Populiaresnės, beje, būtent matinės nuotraukos – jos dažniausiai gerai atrodo visais kampais, nežvilga. Šias savybes „Verbatim“ ir bandys įkūnyti savo naujuose diskuose.

Spausdinti ant diskų bus galima įprastiniu būdu – naudojant tai palaikantį rašalinį fotospaustinvą. Viskas šaunu, bet bent jau prekybos pradžioje matinio spausdinimo paviršiaus „Verbatim“ DVD diskų kainos nebus mažos – 20 DVD diskų pakuotė kainuos apie 25 JAV dolerius. CD diskai kainuos mažiau – maždaug vieną JAV dolerį už vienetą. Tačiau ir tai yra velniškai daug – pigiau net pirkti „LightScribe“ diskus ir tiesiog deginti atvaizdus juose. Na ką gi, tikėkimės, laikui bėgant kainos kris.