Šiuo metu vienas populiariausių centrinių procesorių rinkoje yra Intel Core i5 2500K. Jis pasižymi didele sparta bei geru kainos ir našumo santykiu. Atvirkščiai nei daugelis kitų Sandy Bridge serijos procesorių, šis gali būti efektyviai spartinamas. Taigi nenuostabu, kad pirkėjai jį jau spėjo pamėgti.

Be abejo, naujasis procesorius bus gaminamas pagal 32 nanometrų Sandy Bridge architektūrą, ir bus montuojamas į LGA 1155 lizdą. Tikslių duomenų apie procesorių nėra pateikta, bet galima manyti, kad tai bus tas pats Core i5 2500K, tik dirbantis aukštesniais dažniais. Taigi naujasis procesorius turės keturis branduolius, 6 MB spartinančiosios L3 tipo atminties bei 95W TDP reitingą.

Dažnis, greičiausiai, bus pakeltas 100 MHz. Tokiu atveju, procesorius dirbs 3,4 GHz dažniu, o Turbo režime galės pasiekti net 3,8 GHz. Taigi tai bus neblogas variantas ieškantiems didelės spartos už prieinamą kainą. Apie  kitas modifikacijas, kaip neturinčias atrakinto FSB daugiklio, ar taupančias elektros energiją nėra žinoma, tačiau atsiminus Core i7 2700K pristatymą galime manyti, kad jos nebus išleistos.

Kada bus išleista naujoji detalė dar nėra žinoma. Galimi keli kainos scenarijai: Core i5 2550K kainuos kiek daugiau, nei 2500K, arba naujas modelis kainuos tiek pat kiek senasis, dėl to pastarasis nueis į užmarštį, arba Core i5 2500K atpigs, o naujasis procesorius užims jo vietą. Core i5 2550K turėtų konkuruoti su sparčiausiu AMD procesoriumi, skirtu asmeniniams kompiuteriams FX-8150.