ASUS pristatė iš pirmo žvilgsnio nelabai išskirtinį mobilųjį telefoną J208, kuris turi kelias gana neįprastas savybes. Prireikus telefonas gali tapti nuotolinio valdymo pultu.

Skelbiama, kad 17mm storio telefonas skirtas tiems, kas daug keliauja verslo reikalais. Na, dizainas taip pat neblogas ir neturėtų kontrastuoti su kostiumu.

Įdomu tai, kad daugiakryptį mygtuką telefono klaviatūros centre galima naudoti ne tik jam pačiam, bet ir prezentacijai valdyti. Viskas vyksta „Bluetooth“ ryšių – J208 užmezga ryšį su kompiuteriu bei valdo „PowerPoint“ ar kitą pristatymų programą. Beje, galima valdyti ne tik ją, bet ir pelės žymeklį, daugialypės terpės grotuvą. Turėtų būti gana įdomu šias telefono galimybes išbandyti ir namuose.

Telefonas turi 176 x 220 raiškos 1,9″ įstrižainės ekraną bei integruotą 2 megapikselių fotokamerą. Ji moka vienu paspaudimu „iškepti“ penkių kadrų seriją, filmuoti MPEG4 formatu. Nepamiršta ir MP3 grojimo funkcija. Dainos ir kiti duomenys gali būti saugomos 64MB vidinės atminties arba microSD kortelėse, kurias J208 geba nuskaityti.

Retorinis klausimėlis – ech, kažin, kodėl tokie daikčiukai nepasiekia Lietuvos rinkos? Itin perkami gal ir nebūtų, bet savo pirkėją manau rastų lygiai taip pat, kaip randa apie 2500 litų kainuojančios vaizdo plokštės…