Panašu, kad įtempta situacija „Blu-ray“ ir HD DVD kovos arena virtusioje filmų rinkoje gali visiškai sustabdyti pirkėjams gana palankaus sprendimo pasirodymą. Kalba šįsyk eina apie vadinamuosius „Total HD“ diskus, kurių vienoje pusėje yra HD DVD, na o kitoje – „Blu-ray“ formato įrašomasis sluoksnis.

Šiuos diskus sukūrę „Warner Home Video“ planavo filmus „Total HD“ diskuose pradėti pardavinėti dar šiais metais, bet vėliau buvo pranešta apie „Total HD“ premjeros nukėlimą į 2008 metus. Kaip matyti iš naujausių „Warner“ vadovų žodžių žiniasklaidai, „Total HD“ filmų galime ir visai nesulaukti – projektas sustabdytas neribotam laikui.

Priežastimi tam veikiausiai tapo „Paramount ir „DreamWorks“ perėjimas iš „Blu-ray“ ir HD DVD stovyklą, kurį lydėjo šių kompanijų įsipareigojimas leisti filmus tik HD DVD formatu. Jo laikomasi, tad „Warner“ sukurti „Total HD“ diskai tapo nelabai kam ir reikalingi, nebent studija sumanytų juose pardavinėti tik savo pačių filmus. Bet ir čia būtų bėdų – teigiama, jog mažmeninės prekybos milžinai nesižavi dar vieno, nors pirkėjams ir patogaus, formato pasirodymu. Esą dėl to kiltų tik dar daugiau netvarkos ir taip painiame naujųjų optinių diskų formatų pasaulyje.

Taigi, „TotalHD“ idėja atgula į lentynas iš kurių vieną dieną gali būti ištrauka. Arba ne. Kaip ten bebūtų, šiek tiek gaila – gal ir ne pigiausias (visgi reikia gaminti 2 sluoksnius su tuo pačiu įrašu), bet patogus filmų pateikimo būdas palaidotas ir pirkėjai vėl priversti rinktis HD DVD arba „Blu-ray“.