Žaidėjams skirtos pagrindinės ir vaizdo plokštės, pelės jau seniai nieko nestebina. Na o specializuotų tinklo plokščių lyg ir nesimatė… Iki šiol. Bendrovė „Bigfoot Networks“ pristatė žaidimų mėgėjams skirtą tinklo plokštę „KillerNIC“.

Ji gali pasiekti 1 gigabito per sekundę duomenų perdavimo spartą, na o kad tai pavyktų lengviau turi net 400 MHz taktinio dažnio procesorių bei 64 MB vien tinklo reikmėms naudojamos PC2100 DDR atminties.

Skelbiama, kad neblogi techniniai parametrai reikalingi tam, kad plokštė pajėgtų perimti visus su tinklu susijusius darbus iš pagrindinio kompiuterio procesoriaus. Tam naudojama pačių „Bigfoot Networks“ sukurta „MaxFPS“ technologija. Kitos kompanijos sugalvotos technologijos „UltimatePing“ ir „PingThrottle“ skirtos ping’o sumažinimui prisiderinant prie konkretaus žaidimo poreikių bei jo reguliavimui apskritai. „GameFirst“ technologija suteikia žaidimų paketams prioritetą prieš kitų fone veikiančių programų duomenų srautus.

Panašius į „MaxFPS“ ir „GameFirst“ sprendimus savo „nForce 500“ serijos mikroschemų rinkiniuose naudoja ir „nVidia“, tačiau „Killer NIC“ yra pirmasis visomis savybėmis į žaidėjus orientuotas tinklo produktas.

„Killer NIC“ plokštės kaina kol kas nežinoma. Prekyboje ji turi pasirodyti rugpjūčio 16 dieną.