DFI anonsavo naują pagrindinę plokštę „INFINITY 975X/G“, suderinamą su „ATI Crossfire“ architektūra bei palaikysiančią „Intel Conroe“ procesorius. Plokštėje sumontuotas „Intel 975X Express + ICH7“ mikroschemų rinkinys.

„INFINITY 975X/G“ palaiko „Intel SpeedStep“ technologiją, reguliuojančią energijos suvartojimą priklausomai nuo kompiuterio apkrovimo. Palaikomas ir vadinamasis „hyper-threadingas“, „Intel EM64T“.

Plokštė turės du „PCI-Express“ 16x spartos lizdus. Į juos įdėjus dvi „Crossfire“ taip pat palaikančias plokštes su ATI vaizdo procesoriais, jas abi bus galima naudoti bendram darbui.

„INFINITY 975X/G“ suderinama su external SATA (eSATA) sąsaja. Naudojantis ja prie kompiuterio galima jungti išorinius SATA diskus naudojant iki 2m ilgio laidą. Žinoma, svarbum, kad jis būtų tinkamai ekranuotas. Beje, eSATA palaiko RAID 0, 1, 0+1 ir 5 diskų masyvus.

Kaip ir LANParty serijos pagrindinės, „INFINITY 975X/G“ bus komplektuojama su spartinimui bei sistemos monitoringui reikalingom programom. Labiau patyrę vartotojai daug parametrų galės keisti ir plokštės BIOS sistemoje.

„INFINITY 975X/G“ palaiko DDR2 tipo operatyviąją atmintį. Jai skirti keturi 240 kontaktų lizdai, į kuriuos galima sugrūsti iki 8 GB RAM.

„INFINITY 975X/G“ turėtų pasirodyti prekyboje jau šio mėnesio pabaigoje. Kaina kol kas neaiški.