Silverstone Tundra TD02 ir TD03 aušintuvus galime laikyti viena išskirtiniausių uždarų aušinimo skysčiu sistemų pasaulyje. Baltas dizainas išskiria produktus iš visiškai vienodos juodukų armijos.

Šalia kitų aušintuvų Tundra atrodo kaip iPhone šalia visiškai vienodų Samsungų armijos. Bet toks išskirtinumas ne visada naudingas. Baltas aušintuvas atrodo labai išsišokančiai standartinėse tamsiose sistemose. Dėl to Silverstone pristatydama naujus aušintuvus TD02-E ir TD03-E krypties nekeięia, bet tobulina esamą dizainą.

Naujos kartos SilverStone gaminiuose matome kur kas daugiau juodos spalvos. Nepaisant to ryškūs balti akcentai išlaiko aušintuvų unikalumą. Silverstone vietoj 45 milimetrų storio radiatorių ėmė montuoti plonesnius 27mm analogus. Tikėkimės tai aušinimo kokybei didelės įtakos neturės. Taip pat galime pastebėti ir naudojamas kokybiškesnes žarneles.

Prekyboje naujieji aušintuvai pasirodys jau poryt. 120mm dydžio TD03-E kainuos 77 eurus, o 240mm ilgio radiatoriumi apginkluotas TD02-E – 88 eurus.

Silverstone, Games.lt