Priešingai nei teigė gandai, AMD nenukėlė „Turion 64 X2“ dviejų branduolių procesoriaus išleidimo – jis oficialiai pristatytas, na o MSI iškart pranešė išleidžiantys pirmą nešiojamą kompiuterį su naujuoju lustu.

Dviejų branduolių „Turion“ palaiko „Multi-Core Power Management“ technologiją, kuri nesant didelėms apkrovoms turėtų sumažinti procesoriaus galią, o tuo pačiu – ir jo suvartojamos energijos kiekį. Darbą su grafiką turėtų spartinti „AMD Digital Media Xpress“ technologija, na o „AMD Virtualization“ rūpinsis, kaip paskirstyti galią keliems branduoliams.

Pristatyti „Turion 64 X2“ procesoriaus modeliai TL-50, TL-52, TL-56 bei TL-60, kurie vienas nuo kito skiriasi galia bei energijos suvartojimu. Planuojančios pristatyti nešiojamus kompiuterius su jais jau paskelbė kompanijos „Acer“, „ASUS“, „BenQ“, „Flocity“, „FSC“, „Fujitsu“, „Gateway“, HP, NEC, „Packard Bell“, „Sotec“ ir „TongFang“ (linksmas pavadinimas).

Na o MSI pirmą nešiojamą kompiuterį su „Turion 64 X2″ jau pristatė. Tai MSI S271 nedidukas kompiuteris su 12“ įstrižainės 1280×800 raiškos ekranu, bevielio tinklo ir „Bluetooth 2.0“ moduliais. Visa tai drauge su kitais komponentais (512 MB arba 1 GB DDR2 RAM, 60-120 GB 5400rpm HDD) sutalpinta į vos 2 cm storio korpusą. Visas kompiuteris sveria 2kg, jo pirkėjams rekomenduojama pasirūpinti ir išorine, „Bluetooth“ ryšiu prijungiama klaviatūra, nes integruotoji yra sumažinto dydžio.