Huawei pristato naują Honor Pad 2 planšetinį kompiuterį, paremtą Android operacine sistema. Tai įrenginys, skirtas klasikinių planšečių, tokių kaip Samsung Galaxy ar Apple iPad mėgėjų dėmesiui patraukti.

Planšetė turi 8 colių dydžio ekraną, rodantį 1920×1200 rezoliucijos vaizdą. Honor Pad 2 veikimo sparta rūpinasi Qualcomm Snapdragon 616 aštuonių branduolių 1.5GHz procesorius, turintis Adreno 405 GPU bei 3GB operatyviosios atminties. Duomenys kaupiami 32GB eMMC talpos diske.

Planšetinių kompiuterių rinkoje jau yra įprasta montuoti pačias primityviausias kameras. Atsiradus tradicijai fotografuoti telefonais planšetėse geros kameros tapo nebereikalingomis. Huawei bando išsiskirti laužydama standartus. Plačios f/2,0 diafragmos kamera gali daryti ne tik kokybiškas nuotraukas, bet ir Full HD rezoliucijos vaizdo įrašus.

Taigi tiems kam reikia planšetinio kompiuterio su gera kamera, Huawei Honor Pad 2, kainuojantis vos 220 eurų, yra vienas geriausių pasirinkimų šioje kainų kategorijoje. Pavyzdžiui Samsung Galaxy Tab S2 kainuoja 420 eurų, o  Apple iPad Pro 9.7 iš vis kainuoja 700 eurų. O tai ką Samsung siūlo už 200 eurų (pvz. Galaxy Tab E 9.6) Huawei prilygti negali.

Huawei, Games.lt