Kompanija “Sony Ericsson” pristatė naują mobilųjį telefoną „Walkman W550“. Kaip jus matote, modelis labai panašus į MP3 grotuvą. Šį modelį parduos Europoje, Afrikoje ir Azijoje, bet gal ir atkeliaus į mūsų šalį.

Telefonas turi 1,8 colių LCD TFT ekraną, kuris palaiko 262,000 tūkst. spalvų ir 176 x 220 raišką. Taip pat grotuvas turi 1,3 megapikselių skaitmeninę fotokamerą su galimybė artinti vaizdą iki 4x kartų. Dar naujiena palaiko beveik visas garso formatus pavyzdžiui kaip: MP3 ar AAC. Telefone yra ir FM imtuvas. Palaikomos „flash“ atminties kortelės.

Telefonas palaiko GSM 900/1800/1900 Mhz, GPRS ir EDGE ryšio dažnius, bei technologijas. Gaila, kad telefono komplekte bus tik ausinės. Dar „Sony Ericsson“ kūrinis palaiko „J2ME MIDP 2.0“ technologiją. Telefono atmintyje bus Worms Forts: Under Siege 3D, Extreme Air Snowboarding ir Midway’s Gauntlet JAVA žaidimai.

Į kompiuterį telefonas jungiasi per USB, IRDA ir Bluetooth jungtį Telefono baterijos budėjimo laikas yra 30 valandų. Parduos telefoną jau greitai. Kaina nežinoma, bet kainuos šis telefonas veikiausiai tikrai nemažai