Ar niekuomet žiūrėdami filmą apie slaptųjų agentų gyvenimą nesvajojote turėti fotografuojančio rašiklio, protingo automobilio ir ilgakojės padėjėjos?

Dviem paskutiniaisiais tikro agento atributais teks pasirūpinti patiems, tuo tarpu įsigyti fotografuojantį rašiklį už apytiksliai 290 Lt galite jau dabar.

Rašiklis „Pretec I-Pen“ gali ne tik atlikti savo pagrindinę funkciją – rašyti, bet ir fotografuoti vaizdus VGA (640 x 480) bei QVGA (320 x 240) formatais. Priklausomai nuo pasirinktos fotografijų kokybės, rašiklio 8 MB talpos atmintyje turėtų tilpti 200(VGA) arba 500(QVGA) JPEG formato nuotraukų.

Prie kompiuterio USB lizdo jungiamas šratinukas „I-Pen“ gali pavaduoti ir internetine kamerą. Tiesa, kadrų dažnis nebus didelis – esant 640 x 480 vaizdo kokybei kadrai keisis 15 kadrų per sekundę sparta.

Šnipų šratinuko mechanizmams energija tiekia viena AAA standarto baterija. Rašiklio širdeles, be abejo, galima keisti. „Pretec I-Pen“ sveria gana nemažai – 56,7 g.

Tereikia kiek mažiau nei 300Lt ir fotografuojantį šratinuką jau turime. Eime ieškoti superagento automobilio ir ilgakojės porininkės…