Kompiuterinių žaidimų ir technologijų entuziastai gali džiūgauti – itin sparčių ir galingų, originalios išvaizdos „Alienware“ produktų seriją papildė naujos kartos „Alienware X51″ stalinis žaidimų kompiuteris bei atnaujinti nešiojamieji „Alienware 13″, „Alienware 15″ bei „Alienware 17″ kompiuteriai.

Vienas iš vartotojų mėgstamiausių ir populiariausių kompiuterinių žaidimų konferencijose ir turnyruose visame pasaulyje – itin galingas „Alienware X51″ pasižymi ne tik kompaktišku dydžiu, milžiniška sparta ir unikaliomis modifikacijų galimybėmis. Integruota, skysčiu paremta aušinimo sistema ir „Alienware Graphics Amplifier“ palaikymas, tikimasi, dar labiau įtvirtins „Alienware X51″ pozicijas žaidėjų širdyse. Integruota unikali procesoriaus aušinimo sistema, telpanti į tokio pat dydžio kaip ir ankstesnieji kompiuterį, padeda sumažinti triukšmą ir maksimaliai padidinti naujausių šeštosios kartos „Intel Core i5K“ ir „Intel Core i7K“ procesorių našumą.

Žaidėjai, trokštantys didesnių įspūdžių, nei jiems teikia viena iš įspūdingiausių „Nvidia GTX 960″ vaizdo plokštė (integruota į „X51″ kompiuterį), gali mėgautis 4k rezoliucija, prisijungę „Alienware Graphics Amplifier“ stiprintuvą ir 4k monitorių (parduodami atskirai), kurie palaiko tokias vaizdo plokštes kaip „Nvidia GeForce GTX Titan X“. Prie atnaujinimų priskiriama ir įmontuota naujo tipo DDR4 darbinė atmintis ir M.2 PCIe diskų palaikymas. Toks atnaujinimas lemia srauto (angl. bandwidth) padidėjimą iki 4 GB/s. Integruotos USB 3.1 jungtys pasižymi didesniu informacijos perdavimo greičiu. Kartu su „Windows 10″ operacine sistema ir „DirectX 12″ programa, „Alienware X51″ stalinis kompiuteris gali perteikti daug tikroviškesnius vaizdus ir sklandžiai paleisti kompiuterinius žaidimus.Naujieji „Alienware“ nešiojamieji kompiuteriai, pasižymintys daugiau nei 20 atnaujinimų ir patobulinimų, suteikia naudotojams laisvę susikurti sau geriausią būdą žaisti kompiuteriu. Vienas pagrindinių patobulinimų yra „Dynamic Overclocking“ sistema, kuri nuolat stebi kompiuterio temperatūrą, siekiant užtikrinti maksimalų procesoriaus našumą. Kiekvienas atnaujintas modelis turi integruotas USB Type-C jungtis USB 3.1 ir Thunderbolt 3 technologijų palaikymui bei PCIe SSD diską, dėl kurio milžiniško (4 GB/s) duomenų perdavimo greičio kompiuteriniai žaidimai, medija ir kitos programos užsikrauna ir veikia žaibiškai.

Siekiant užtikrinti bekompromisį ryšį, „Alienware“ integravo „Killer Wireless-AC 1535″ ir „KillerE2400″ didelio našumo Gigabit Ethernet jungtis – šie patobulinimai leido padidinti interneto greitį bei patikimumą žaidžiant žaidimus internete, vykdant tiesiogines žaidimų transliacijas ar tiesiog žiūrint HD vaizdus. Visuose šiuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose yra instaliuota „Windows 10″ operacinė sistema, tačiau vartotojai galės naudoti ir „Windows 8.1″ operacinę sistemą. Visi „Alienware“ nešiojamieji kompiuteriai gali būti naudojami ir su UltraHD 4k, juos prijungus prie „Alienware Graphics Amplifier“ stiprintuvo su 4k rezoliuciją palaikančia vaizdo plokšte ir 4k monitoriumi (nebūtinas).


Tarp unikalių galimybių, kurias siūlo naujoji „Alienware“ serija, „Alienware 17″ kompiuteris suteikia galimybę naudotis Ultra 4k ekranu, naudojančiu naujausias IGZO technologijas, kurios lemia itin aukštos kokybės vaizdus ir mažesnes energijos sąnaudas. Tokios pačios IGZO technologijos yra naudojamos ir naujojoje „touch QHD+“ vaizdo plokštėje, skirtoje „Alienware 13″ kompiuteriams, kurie nuo šiol pasižymi dar ilgesniu baterijos veikimu (62 Whr). „Alienware 15″ yra pirmasis kompiuteris, palaikantis naująją „AMD Radeon R9 M395X“ vaizdo plokštę.

„Ši naujausia produktų serija buvo įkvėpta mūsų vartotojų, išreiškusių didesnio našumo ir inovatyvumo poreikį, – teigia vienas iš „Alienware“ įkūrėjų ir generalinis vadybininkas Frankas Azoras. – Naujoji aušinimo sistema ir išplėstas „Graphics Amplifier“ palaikymas panaudojant pažangias technologijas yra naujausias plėtros, besitęsiančios jau du dešimtmečius ir skirtos žaidėjų ir jų poreikių patenkinimui, žingsnis.“Siekiant užtikrinti geriausią įmanomą, nepralenkiamą žaidimų patirtį, „Dell“, būdama pirmaujanti pasaulyje monitorių gamintoja1, specialiai sukūrė naują „Dell 27 Gaming“ monitorių (S2716DG). „Nvidia G-Sync“ antros kartos technologijos dėka monitorius gali perteikti itin ryškius ir skaidrius vaizdus bei greičiausią įmanomą perkrovimo greitį (144 Hz). Žaibiškas 1 ms kompiuterio reagavimo greitis panaikina bet kokį vaizdo vėlavimą. Žaidimų entuziastams tai reiškia, kad galima patogiai žaisti kompiuteriu, naudojant visas modifikuojamas ypatybes ir lengvai prieinamus išorinius renginius.

Įtraukiantis vaizdas, platesnis žiūrėjimo kampas, nepriekaištinga vaizdo ir grafikos kokybė – tik keli aspektai, kuo pasižymi pirmasis 27 colių išlenktas monitorius Dell 27 (SE2716H). Plono bezelio dizainas sukuria nesibaigiančio vaizdo įspūdį. Elegantiškas, bet tvirtas 27 colių lenktas monitorius džiugina žaidėjus nepriekaištingu spalvų kontrastu bei vaizdo ir grafikos kokybe. Švarus ir turtingas garsas, sklindantis per galingas integruotas 9 W kolonėles, dar labiau įtraukia vartotojus.

Pranešimas spaudai