„Samsung Electronics“ pristato kompaktišką lazerinį spausdintuvą SCX-3200. Jis skirtas vartotojams, ieškantiems paprasto ir taupaus įrenginio, kuris spausdintų, kopijuotų ir skenuotų spustelėjus vos vieną mygtuką. Pavyzdžiui mygtukas „Print Screen“ leidžia tiesiogiai spausdinti tai, kas dabar matoma kompiuterio ekrane.

„Spausdintuvų rinkoje konkurencija didžiulė. Būtent todėl vartotojai yra ypač reiklūs ir renkasi produktus, jungiančius funkcionalumą ir patrauklų dizainą, – pastebi „Samsung Electronics“ IT sprendimų padalinio vyresnysis viceprezidentas Yonghwan Park. – „Kurdami šį spausdintuvą panaudojome didelę „Samsung“ patirtį, kuri leido sukurti prieinamos kainos, patrauklaus dizaino ir aplinkai draugišką gaminį.“

Spausdintuve įdiegta technologija, kuri sukuria „Wi-Fi“ nustatymus ir įdiegia saugų („Wi-Fi Protected Setup“ sertifikatas) belaidį ryšį. Be to, įrenginys yra suderinamas su „Samsung AnyWeb Print“ programine įranga, kuri vartotojui suteikia galimybę pasirinkti, perkelti ir patalpinti reikalingą turinį iš interneto puslapių į naują langą kompiuterio ekrane. Tokiu būdu galima spausdinti tik tą interneto šaltinio medžiagą, kuri yra reikalinga, užuot spausdinant visą tinklapio vaizdą.

Su SCX-3200 galima tausoti aplinką ir taupyti finansinius išteklius. Paspaudus mygtuką priekinėje korpuso dalyje, spausdintuvas išjungiamas tuojau pat, taip taupant elektros sąnaudas. „Eco-copy“ mygtukas suteikia galimybę viename popieriaus lape (abejose pusėse) atspausdinti du dokumento puslapius. Tokiu būdu sumažinamas reikalingas energijos kiekis, veltui neeikvojamas popierius, mažinamas neigiamas poveikis aplinkai.

Kompaktiškas, vos 7,4 kg svorio įrenginys tiks naudoti namuose ar nedideliame biure. SCX-3200 šiuo metu mažiausias lazerinis spausdintuvas rinkoje. Lietuvoje numatoma jo kaina apie 450 lt.