Naujasis 10,1 milijono vaizdo taškų „Panasonic“ „Lumix“ fotoaparatas DMC-FX35, turintis 25 mm labai plataus matymo kampo objektyvą ir 4x optinį vaizdo didinimą nustebins net išrankiausius. Šis, pasaulyje pripažintos FX serijos narys, palyginus su įprastu 35 mm fotoaparatu, užfiksuoja beveik dvigubai didesnį matymo lauką ir kaip niekad anksčiau perteikia vaizdų gilumą bei platumą.

DMC-FX35 fotoaparato automatinis jautrumo režimas, kuris apima įvairias fotografavimo funkcijas, yra papildytas ekspozicijos jautrumo nustatymu ir skaitmeniniu raudonų akių efekto mažinimu. Optinis vaizdo stabilizatorius Mega O.I.S. iš dalies kompensuoja rankų drebėjimą, o ISO jautrumo valdymas pašalina atsiradusius susiliejimus. Siužeto nustatymo funkcija automatiškai parenka tinkamą vaizdo režimą iš dažniausiai naudojamų: portretas, gamtovaizdis, makrofotografavimas, portretas naktį ir gamtovaizdis naktį. Veido atpažinimo sistema randa žmogaus veidą, automatiškai sufokusuoja ir nustato tinkamą išlaikymą.

Nepageidaujamą raudonų akių efektą, kuris atsiranda dėl blykstės, galima panaikinti skaitmeniniu būdu. Naujoji ekspozicijos jautrumo funkcija automatiškai kontroliuoja ISO jautrumą, sumažindama per didelį nuotraukos ryškumą ar tamsumą. Dėl greito automatinio fokusavimo sistemos fotoaparatas gali pradėti fokusuoti objektą netgi nepaspaudus mygtuko ir kiekvieną kartą fotografuojant gaunamos geros kokybės nuotraukos bei mažinamas AF laikas. Nustačius automatinio jautrumo (iA) režimą, šios daugiafunkcės programos nustatomos automatiškai, todėl nereikia kiekvieną kartą pasikeitus sąlygoms pritaikyti nustatymų iš naujo.

FX35 turi didelės skiriamosios gebos (230 000 taškų) LCD ekraną su LCD jautrumo funkcija, kuri atpažįsta apšvietimo sąlygas ir valdo LCD ryškumo lygį – taip bet kurioje situacijoje gaunamas aiškiausias vaizdas. Be to, peržiūrint nuotraukas galima klausytis muzikos! Ploname, įmantriame, metalu dengtą korpusą turinčiame FX35 integruota funkcija, įrašanti 720p HD raiškos nuotraukas, taip pat tiesioginė jungtis, leidžianti vartotojui mėgautis puikiomis HD kokybės nuotraukomis plačiaekraniame HDTV. FX35 yra sidabro, juodos, mėlynos, baltos ir aukso spalvos; kiekvienas modelis turi savitą apdailą ir tekstūrą, priklausomai nuo spalvos.