Taigi, konkursas „Mano garsas“ įsibėgėja, laikas pradėti publikuoti labiausiai vykusius jo dalyvių plunksnos bandymus. Mano pašto dėžutę užgriuvusioje korespondencijoje aptikau prikolist‘o improvizaciją mobilių telefonų melodijų tema. Skaitom, galvojam, kitą trečiadienį balsuosim.

Šio rašinio konkursinis numeris yra 1 – įsidėmėkite jei patiko ir balsuokite nuo trečiadienio, birželio 25 dienos

Vibro skambučio garsas

Šiandien ryte važiuoju i darbą. Tarkim snaudžiu ir girdžiu, kaip iš šalia sėdinčios moteriškes rankinės pasigirsta „vienas namuose tu darai ką nori“… Skamba ilgai, nes moteriške gal negirdi, arba nesupranta, kad jai (galiausiai atsiliepia).

Atrodo gana standartiškai. Moteriške kaip moteriške. Gali būti ir mokytoja ir kioskininkė ir kas tik nori. Kodėl jos telefono melodija tokia kvaila? Uždėjo anūkas? Parsisiuntė pati? Čia aišku, kad skonio reikalas.

Mėgstu ir aš smagia muzikėlę. Štai mano šeimos nariams priskirta Donato sukurta melodija apie meškiuką Balu. Na prajuokina kas kart, kai suskamba. Tik tiek, kad mano šeimos nariai niekada neskambina darbo metu. O vakarais ar savaitgaliais. Todėl galiu smagintis kiek noriu.

Labai populiarios melodijos čia vienu metu buvo su rusiškais šūksmais raginančiais atsiliepti keiksmažodžiais. Ir karta Fortake laukėm į sandėlį prekės nubėgusio konsultanto. Jis telefoną paliko ant stalo. Tai prisiklausėm rusišku keiksmažodžiu. Solidu.

Mano brangioji turėjo toki idiotiška sms tona. Po to kai šis užkaukė tyliame banke apsiribojo tik pistoleto šūviais:)

Nemaža dalis naudoja standartines melodijas. Bet tada dažnai nesupranta jam ar ne jam čia… Na kaip tais senais gerais 3310 laikais, kai visi turėjo vienodus telefonus su vienodu SMS garsu. Ir pypsėdavo pypsėdavo…

Mano pagrindinė melodija vadinasi “DepecheMode3″. Nesigilinu kokia konkrečiai, nes man patinka, kad joje nedainuoja. Skamba neįkyriai. Infarkto aplinkiniams neįvaro. Skamba retai nes mažai man kas skambina iš svetimu.

Dažniausiai skambanti melodija priskirta vienam žmogui. Tai Amelijos garso takelio daina. Ta tokia kur švelniai, lyg iš muzikinės dėžutės. Kad neužknistu kolegų, kai netyčia palieku telefoną. Kad butu man miela.

Nors kaip ten bebūtų, geriausias yra vibro skambučio garsas. 🙂