Negalime sakyti, jog to niekas nesitikėjo.Per porą pastarųjų metų įvairios technologijos po truputį „šliaužė“ į mokyklas.Mes matėme visko: nešiojami kompiuteriai klasėse tam, kad padėtų mokytis ir netgi iPod’ai buvo pasitelkti kaip mokymo priemonė. Bet gaila,kad daugelis kompiuterius naudoja žaidimams, o ne mokymuisi.

Statistika parodė,jog daugelis mokinių klasėje su tais kompiuteriais paslapčia žaidžia žaidimus, vietoj to, kad atliktų mokytojo paskirtas mokymosi užduotis.

Liverpulio pagrindinės mokyklos New York’e administratoriai sako, kad neužilgo pašalins kompiuterius iš klasių, nes daugelis mokinių tuos kompiuterius naudojo žaidimams, pornografijos siuntimuisi arba įsilaužimui į kitą kompiuterį. Be to, daugelis kompiuterių turi būti ir sutaisyti, nes kai kurie mokiniai juos apibraižė, apdaužė korpusus ir t.t.

„Po septynerių kompiuterių naudojimo metų, mes peržiūrėjome rezultatus ir matome, jog kompiuteriai klasėse absoliučiai nepadėjo mokiniams patobulėti.“ – sako Mark Lawson, Liverpulio pagrindinės mokyklos New York’e direktorius. „Mokytojai sakė,jog jų ir mokinių tiesioginiam bendravimui koją kiša vienintelis dalykas – kompiuteris.“
Daugybė mokyklų Amerikoje buvo įsigijusios nešiojamų kompiuterių už beveik 7.2 milijono dolerių ir kompiuterių priežiūra per metus atsieidavo po 100 tūkstančių dolerių, o tai tikrai nemažai išlaidų.

„Mes dabar nuspręsime, kokioms mokymo priemonėms išleisime pinigus, bet tikrai žinome, jog tai nebus nauji kompiuteriai“-sako Timas Bullis, Ričmondo mokyklos direktorius.