Nintendo planuoja padidinti savo pardavimus Šiaurės Amerikoje iki 40 procentų.

Kaip keitvirtadienį sakė Nintendo atstovai, jie planuoja iki šių metų galo parduoti apie 1.4 milijono DS platformų. Nes jau maždaug 500,000 vienetų buvo parduota per savaitę, nuo jos išleidimo Lapkričio 21 d.

Tuo tarpu Japonijoje nuo platformos išleidimo Gruodžio 2d. jau buvo parduota apie 500,000 vienetų.

„Mes darome viską ka tik galime, kad visi norintys galėtų dovanoms gauti Nintendo DS platformą“, – sakė Nintendo viceprezidentas Šiaurės Amerikai George Harrison. „Visų prekybininkų entuziazmo dėka, Ds platforma tapo tuo daiktu kurį „turėti būtina“ ir dauguma tikisi jį įsigyti.“

Pranešimas buvo paskelbtas pačiu karščiausiu metų periodu. Prieš Kalėdas ir Naujuosius metus pardavimų skaičius visados išauga žvėriškai. Iš viso Nintendo planuoja parduoti 5 milijonus Ds vienetų iki savo fiskalinių metų pabaigos, t.y. Kovo 31d.

Toks Nintendo įsibėgėjimas turėtų tikrai nepakelti nuotaikos jų konkurentui Sony, kuris su savo nauja platforma PSP tai pat ketina užkariauti mobilią rinką. Iš pradžių Sony planuoja pateikti rinkai tik apie 200,000 vienetų platformos. PSP išleidimas Japonijoje numatytas Gruodžio 12d.