„Sony“ anonsavo naują „flash“ atmintį naudojantį MP3 grotuvą „Walkman Bean“. Bus prekiaujama dviejų talpų grotuvo versijomis – 512 MB ir 1 GB. Taip pat bus galima pasirinkti ir vieną iš keturių spalvų: juodą, rožinę, baltą, mėlyną.

Grotuvas gali priimti radijo transliacijas, tačiau nemoka jų įrašyti bei neturi mikrofono. LCD ekranas – vos vienos eilutės.

Visgi labiausiai intriguoja „Sony“ teiginys, kad „Walkman Bean“ pakraunamo vidinio akumuliatoriaus užteks net 50 valandų nepertraukiamo darbo. Negana to, su grotuvu bus komplektuojamas greitam pakrovimui skirtas pakrovėjas. Anot „Sony“ prijungus grotuvą prie jo trims minutėms, bus galima drąsiai naudotis „Walkman Bean“ dar tris valandas. Įspūdinga.

Koją patogiam naudojimuisi naujuoju grotuvu gali pakišti perdėta „Sony“ meilė autorinių teisių apsaugai – dainas į grotuvą bus galima įrašyti tik naudojant gremėzdišką „Sonic Stage“ programą.

Nemenką žada būti „Walkman Bean“ kaina – 180 JAV dolerių už 1 GB talpos versiją bei 130 dolerių už 512 MB.

Beje, grotuvo pavadinimas paaiškina kiek keistą jo formą. „Bean“ angliškai reiškia „pupa“, na o į ją prietaisas ir yra kiek panašus.