Utiutiu. O kas gi čia per mažylė įmus žiūri? Arrrr, ji kandžiojas. Kas gi daugiau gali tai daryti, jei ne naujoji itin maža žemo profilio MSI RX 460 versija.

Ši plokšte tampa galingiausia žemo profilio AMD vaizdo korta. Šios plokštės išleidimas yra šiek tiek netikėtas, kadangi užpraeitoje kartoje galingiausia Radeon žemo profilio vaizdo korta buvo kur kas pigesnė  R7 250, o RX 300 kartoje jų iš viso nebuvo. Tačiau nVidia pristatytos GTX 1050 ir GTX 1050 Ti nepaliko AMD šanso rinktis. Beje MSI pristato dvi šios plokštės versijas – turinčias po 2 GB arba po 4GB grafinės atminties.

Tokios vaizdo plokštės puikiai tiks kompaktiškiems „konsolių žudikams“. Kalbu apie pačius mažiausius iš jų – skirti atvejams, kai žaidimai nėra patys sudėtingiausi, bet kompiuteris neturi būti didesnis už konsolę. Plokštės galia prilygsta GTX 1050, bet GTX 1050 Ti vis dar yra greičiausia žemo profilio vaizdo plokštė. Jei partenriai pasistengs ir pristatys žemo profilio RX 470, greičiausios žemo plofilio kortos karūna bus perleista į AMD rankas

MSI, Games.lt