„Microsoft Lietuva“, siekdama paskatinti namų vartotojus savo kompiuteriuose naudoti originalią programinę įrangą, nuo šių metų rugpjūčio 27 d. skelbia akciją, kurios metu „Microsoft Office 2007 studentams ir namų vartotojams“ programų paketą bus galima įsigyti 56 procentais pigiau. Programų paketų, skirtų pardavinėti akcijos metu, skaičius ribotas.

Tai didžiausia iki šiol siūlyta nuolaida bendrovės kuriamai intelektinei produkcijai Lietuvoje. Tikimasi, kad ši „Microsoft Lietuva“ iniciatyva atkreips dėmesį ir į originalios programinės įrangos privalumus.

Akcijos metu „Office 2007 studentams ir namų vartotojams“ paketą lietuvių kalba bus galima įsigyti už 189 litus. Paketą sudaro būtiniausios ir dažniausiai darbui bei mokymuisi naudojamos programos – tekstų redaktorius „Word 2007“, skaičiuoklė „Excel 2007“, pristatymų rengimo priemonė „PowerPoint 2007“ ir patogus darbo ar mokymosi užrašų valdymo įrankis „OneNote 2007“. Šią programinę įrangą bus galima įsigyti atskirai, neperkant kompiuterio.

Nusipirkę „Microsoft Office 2007 studentams ir namų vartotojams“ paketą namų vartotojai programas galės įdiegti net į tris namų kompiuterius – aktualu, kuomet kone kiekvienas šeimos narys namuose turi savo asmeninį kompiuterį.

„Microsoft Office 2007 studentams ir namų vartotojams“ paketą akcijos sąlygomis bus galima įsigyti beveik visose kompiuterinių prekių parduotuvėse ir didžiausiuose prekybos centruose.