Man dažnai tenka pagalvoti apie produktą, o po kiek laiko pamatyti, kaip kas nors jį išleidžia. Nors ir nemalonu kai kas skaito mintis, žinokite tikrai neblogas jausmas. Ir ką tik jis mane ir vėl aplankė.

Rašydamas apie NZXT Phantom 530 korpusą galvojau, kad ypač pigus Phantom serijos korpusas būtų tiesiog geniali idėja. NZXT per savo satelitus įsiskverbė į mano smegenis ir pasinaudojo šia idėja. Taip gimė naujasis Phantom 240 korpusas.

NZXT Phantom 240 eksterjere aiškiai matomos brangesniųjų šios serijos modelių linijos. Tiesa, net sapnuose nesitikėjau, kad pigus korpusas turės tokio dydžio langą. Kol kas pristatyta tik balta, juodus akcentus turinti versija, bet jau anonsuota, kad po daugiau nei savaitės sulauksime ir daugiau spalvinių modifikacijų.

Mane labai nudžiugino, kad net ir ypač pigiam korpusui buvo suteikti išimami kietųjų diskų narvai bei skersas montavimo tipas. Nusipirkę šią dėžę jos gale rasime šiltą orą išpučiantį ventiliatorių. Dar vienas toks pats analogas įpūs šaltą orą per dėžės priekį.

Dėl 195 milimetrų pločio ir pakankamai didėlės 17 milimetrų erdvės kabelių vedžiojimui, vietos centrinio procesoriaus aušintuvui liko išties nedaug. Maksimalus leistinas jų aukštis yra 158 milimetrai, kai daugumos didelį našumą turinčių gaminių dydis yra 16 centimetrų. Bent puse centimetro platesnį korpusą NZXT tikrai galėjo sau leisti. Užtat aušinimo skysčiu mėgėjai nebuvo pamišti. Jie galės naudoti iki 280 mm ilgio radiatorius turinčias sistemas.

NZXT savo naująjį korpusą įvertino 70 JAV dolerių, tad kaina Lietuvoje turėtų siekti apie 250 litų. Palyginimui, iki šiol pigiausiu serijos atstovu buvęs Phantom 410 mūsų šalyje kainavo beveik 400 litų.

NZXT, Games.lt