Jau turbūt žinote, jog su naujaisiais Intel Sandy Bridge procesoriais suderinami šeštosios kartos sisteminiai lustai turi SATAII jungties defektą . Dėl to vartotojai gali susidurti su rimtomis kietojo disko darbo problemomis.

Taigi kasgi vyks dabar? Kaip matėte diskusijoje, Gigabyte jau paskelbė apie savo motininių plokščių atšaukimą ir defektų taisymą. Gamintojai rekomenduoja mažmenininkams perduot plokštes didmenininkams, kurie perduos patiems gamintojams. Dell, HP, Samsung oficialiai paskelbė apie nešiojamųjų kompiuterių su Sandy Bridge procesoriais išemima iš gamybos, tai daro ir kiti gamintojai. Dauguma mažmeninės prekybos atstovų išima ir Sandy Bridge procesorius. Akivaizdu jog be motininių plokščių jie yra niekam nereikalingi.

Vis del to ne visais atvejais šeštosios kartos lustai yra su defektu. Kietąjį diską jungiant SATA III jungtimi problemų bus išvengta. Vis dėl to atrodo, jog nauji klientai neturės galimybės naudotis plokštemis su tvarkingai veikiančia SATA III jungtimi.

Problema turėtų būti išspręsta tik balandžio mėnesį, o iki tol Sandy Bridge CPU ir naujosios jam skirtos motininės plokštės bus retas svečias kompiuterių parduotuvėse. Na o kai sugrįš jų lauks rimtas konkurentas iš AMD – Bulldozer procesoriai.