Ima atrodyti, kad „Intel“ kurdami naujos kartos procesorius kiek lenkia savo pačių planus. Azijos spauda tvirtina, kad liepos mėnesį gali pasirodyti kodiniu vardu „Conroe“ vadinamas procesorius.

Šio produkto, iš kurio tikimasi gerokai didesnio našumo bei keleto gana įdomių savybių, pristatymas galėtų nemenkai pakeisti situaciją procesorių rinkoje. Spaudos informaciją patvirtina ir tinklapis „DigiTimes“, pranešantis, kad „Intel“ forsuoja „Conroe“ gamybos procesą – atideda planuotą „Intel 965“ čipseto gamybą tam, kad spėtų laiku sukurti „Conroe“.

Kada „Conroe“ bepasirodytų, jis neabejotinai yra vienas iš „Intel“ kozirių, kuriuo kompanija tikisi sužaisti kad padidintų sau tenkančią procesorių rinkos dalį. Procesorius turės du branduolius bei 4 MB spartinančios atminties (po 2 MB kiekvienam branduoliui).
Jis turėtų būti gaminamas pagal naują architektūrą, kuri, anot „Intel“ išspręs kaitimo problema bei pasiūlys neblogą spartą. „Conroe“ bus gaminiams naudojant 65 nm technologinį procesą.

Žinoma, visa tai kol kas tik pažadai. Vis dar neaišku ir tai, ar gandai apie ankstesnį nei tikėtasi „Conroe“ pristatymą tiesa…