„LG Electronics“ (LG) bendradarbiauja su gerai žinomais vaizdo transliuotojais ir techninio turinio tiekėjais, kad pademonstruotų HDR technologijos galimybes tarptautinėje elektronikos technologijų parodoje IFA 2016. Demonstracija skirta pabrėžti LG lyderystę ir reikšmę televizijos pramonei, o lankytojai turės galimybę pajausti ir iš arti pamatyti OLED televizorių HDR technologiją.

LG OLED televizoriai palaiko tiek „HDR10“, tiek „Dolby Vision™“ standartus, naudojamus kino filmų kūrėjų.

Kartu su partneriais LG surengs kelis HDR raiškos pristatymus, iš kurių vienas bus skirtas HLG pristatymui. HLG yra naujas HDR standartas, kurį sukūrė BBC kartu su Japonijos kompanija NHK, pagerinsiantis tiesioginės transliacijos kokybę.

Parodos metu LG pirmą kartą viešai demonstruos, HDR technologiją apjungiančią HFR (aukštų kadrų dažnis) kartu su HLG turiniu. Siekdama parodyti naujas technines galimybes, LG bendradarbiaus su BBC ir Europos transliuotojų sąjunga. HFR yra nauja technologija, kuri pagerina ULTRA HD vaizdo kokybę iki 100/ 120 kadrų per sekundę.

„Dėl nuolatos tobulinamų technologijų, LG OLED televizoriai gali pasiūlyti pažangiausias HDR galimybes tiek šiandien, tiek ateityje. Ateities HDR technologijos leis vartotojams patirti dar daugiau įspūdžių nepriklausomai nuo transliuojamo formato“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas.

IFA 2016 lankytojai yra kviečiami apžiūrėti LG stendą ir įsitikinti HDR galimybėmis „Messe Berlin“ parodų centro 18 salėje rugsėjo 2-7 dienomis.