Ar kartais nesusimąstote, kad kioskelio „bobutė“ jums gali įkišti padirbtas kopiūras? Nuo šiol grižę namo, arba šalia savęs turėdami laptopą galėsime banknotus patikrinti. Štai visiškai neįtikėtina kombinacija – pelė turinti galimybę tikrinti pinigų tikrumą. „Embotec EM-D275“ yra pagaminta, tikintis, kad ja susidomės degalinių savininkai. Kiekvienam pardavėjui būtų patogu, bei nereikėtų atskiro prietaiso atlikti šiam veiksmui. Būtų visai neblogai, kad į komplektą įeitų ir dvivamzdis šautuvus, jums geriau pažįstamas kaip „shotgunas“ :).

Pelė yra specialiai pritaikyta tikrinti pinigus. Be abejonių ji atlieka ir savo pagrindinę funkciją. Pajudinus pelės ratuką lešiai keičia priartinimą. Detektorius pinigų tikrumą nustato automatiškai, per 13 sekundžių.

Kompanija, daugiausiai užsiimanti būtent pelių, bei klaviatūrų gamyba, labiausiai tikisi „EM-D275“ užtikti lankantis mažose krautuvėlėse, degalinėse, bankuose ir viešbučiuosel. Tikimasi „graužiką“ prekyboje matyti liepą. Kaina kol kas nėra žinoma.