Per pastaruosius kelis metus „Intel“ tikrai ženkliai padidino savo vardu pažymėtos produkcijos kiekį. Pamažėle tapo net lengva pasimesti daugybėje prekės ženklų ir procesorių vardų, tad „Intel“ jau nuo kitų metų pradžios pradės įgyvendinti pavadinimų supaprastinimo programą.

Jau pranešta, kad bus visiškai atsisakyta „Intel vPro“ ir „Intel ViiV“ prekės ženklų. Šaltiniai Taivanio ir Japonijos įmonėse tvirtina, kad pakeitimų bus ir daugiau. Pavyzdžiui, „Intel Core 2“ šeimos procesoriai neteks savo „Solo“, „Duo“ ir „Quad“ galūnių, visi jie bus žymimi tiesiog „Core 2“. „Intel Pentium D“ ir „Intel Pentium Dual-Core“ lustai, nors jie ir yra grįsti skirtingomis architektūromis, bus parduodami su vienu „Intel Pentium“ ženklu. Nepakeisti turėtų likti tik „Intel Celeron“, „Intel Core Extreme“ ir „Intel Xeon“ šeimų lustų pavadinimai.

Reformos turėtų palengvinti gyvenimą pirkėjams bei sumažinti pačių „Intel“ reklamos kaštus, mat reklamuoti kelis stiprius prekės ženklus visgi pigiau nei daugybę skirtingų.

Dabartinėje pavadinimų sistemoje koją nusilaužtų ir velnias