ATI pranešė kitais metais ketinantys pristatyti net penkis naujus mikroschemų rinkinius, kurie bus skirti į „Socket M2“ jungtį statomiems AMD procesoriams. Jie taip pat turi pasirodyti tik kitais metais.

Galingiems bei nepigiems kompiuteriams skirti mikroschemų rinkiniai RD580 bei RD580C palaikys „ATI Crossfire“ technologiją, kurios dėka į vieną kompiuterį galima sudėti dvi vaizdo plokštes su ATI procesoriais. Abu šie čipsetai turėtų konkuruoti su „nVidia nForce4 SLI“ mikroschemų rinkiniu.

Kompiuterius surenkančioms bendrovėms ATI žada siūlyti RX485 ir RS485, kurie iš tiesų bus patobulintos dabartinių RX480 ir RS482 versijos. RS485 turės integruotą „ATI Radeon X300“ vaizdo posistemę.

Paskutinysis, penktasis „Socket M2“ lizdui skirtus procesorius palaikantis naujas ATI mikroschemų rinkinys bus RS690. Jis turėtų ne kažin kiek skirtis nuo RS485 bei taip pat turėti integruotą vaizdą.

Na va. Beliko luktelėti ir pažiūrėti, kaip seksis „Socket M2“ apskritai. Daugiau informacijos apie šį lizdą bei jam skirtus AMD procesorius rasite čia.