900 MHz dažnio ULV Celeron procesoriumi, 512 MB operatyviosios atminties bei 4 GB talpos SSD disku ginkluoti „ASUS Eee 4G“ nešiojami kompiuteriai ir toliau puikiai perkami visame pasaulyje. Ir visiškai nesvarbu, kad vietos MP3 bylų kolekcijai nėra, o ir ekrano įstrižainė vos 7 coliai – elementarioms užduotims, pasitikrinti el. paštui kompiuteriai tinka, tad ir susidomėjimo jais netrūksta.

Neseniai prekyboje JAV pasirodė nauja „Eee 4G“ versija „Eee 4G surf“, kurios funkcijos dar kiek apkarpytos, bet ir kaina sumažinta. Na o dabar pranešta, kad jau gruodžio pabaigoje prekyboje turi pasirodyti „ASUS Eee 8G“ nešiojamas kompiuteris, kuris JAV kainuos 499 dolerius.

Jo kaina – 100 dolerių didesnė nei dabar anapus Atlanto kainuoja „Eee 4G“, bet už tuos pinigus vartotojai gaus net du kartus daugiau vietos SSD tipo atmintinėje – 8 GB vietoje 4. Bus galima rinktis dvi kompiuterio spalvas – juodą arba baltą.

Dar viena žinia iš „Eee“ stovyklos – internete pasirodė žalios kompiuterio versijos nuotraukos. Joje derinamos dvi spalvos – žalias ekrano dangtis ir balta bazinė dalis. Sklando gandas, kad kitais metais turi pasirodyti ne tik žalios, bet ir mėlynos bei rožinės spalvų „Eee“ versijos.