„Gateway“ šiandien pristatė dvi naujas nešiojamųjų kompiuterių linijas. Kompanija sako, kad tai yra patys geriausi „laptopai“ savo klasėje, ir pasiūlo daugiausiai galimybių mėgautis multimedia. Naujieji M serijos „Core 2 Duo“ nešiojamieji turi 15.4 colio plačiaekranį monitorių, kai T serija pasitenkina 14.1 colio plačiaekraniu.

„Gateway“ M ir T serijos duoda mūsų klientams naujausias technologijas, bei išskirtinį stilių,“ sako Todd Titera, vyriausiasis produktų direktoriuss. „Nuostabu yra tai, kad subtilus dizainas, klientams prieinamas už puikią kainą, „Gateway“ sukūrė šias sistemas įvairaus pragyvenimo lygio žmonėms.“

Pagyros yra pagyros, eime prie specifikacijų. „Gateway“ į šiuos gražuoliukus sukišo daug naudingų dalykėlių. Draugai mus galės matyti 1.3 megapikselių kameros pagalba, integruotas pirštų antspaudų skaitytuvas padės apsaugoti svarbius duomenis. Ne veltui gamintojai tituluoja savo kūrinį multimedijos karaliumi. Mes galėsime pasijusti kaip kino salėje, sujungę laptopą su naujutėlaičiu HDTV per „HDMI“ išėjimą. Vaizdas turėtų būti tikrai neprastas, kadangi jį apdoros „ATI Mobility Radeon HD 2400 XT“. Jį mes surasime M serijoje. Neturėtume ir atitrūkti nuo pasaulio, kadangi Wi-Fi mes gaudysime su 802.11a/b/g bei 802.11 „Draft-N“ bevielio tinklo sprendimais. Nešiojamieji mums pasiūlys DVD-RW, ir netgi pasirenkamą „HD DVD“ arba „Blu-ray“ grotuvą.

„Gateway“ naujieji „M-Series“ „noutbukai“ bus galimi net su 1920×1200 (1080p) rezoliucijos displėjumi. Dažnai 1080p ant 15.4 colio ekrano ir nereikia, tačiau malonu, kai kompanijos siūlo opcijas.

Naujai į prekybą paleisti modeliai vadinsis „M-6816“ ir „T-6815“, o juos bus galima nučiupti nup liepos 22 d.. Kainos prasideda nuo 900 JAV dolerių. Abu modeliai bus vienodų spalvų : tamsiai raudonos, ramiojo vandenyno mėlynos ir tamsiai pilkos. „Gateway“ taip pat pasiūlys atnaujintas „M-150X“ ir „T-140X“ versijas. Internetu jas bus galima nusipirkti pradedant nuo tūkstančio dolerių.