Senosios Antec aušinimo skysčiu sistemos Kuhler 620 ir Kuhler 920 buvo labai pamėgtos žaidėjų tarpe. Kompanija ruošiasi išleisti naujus modelius ir susigražinti prarastas pozicijas. Žemesnės kainos, nei dabartinių Antec aušintuvų yra tinkamas ginklas tam pasiekti.

Pirmoji naujiena yra pakankamai paprastas Kuhler H600 PRO aušintuvas, skirtas norintiems pakankamai nebrangiai pereiti prie aušinimo skysčiu. Sistema turi standartinio dydžio radiatorių, ant kurio puikuojasi 120 milimetrų ventiliatorius su LED apšvietimu. Jie gali dirbti plačiame 600 – 2400 aps/min greičių intervale.

Kam jo nepakanka gali rinktis versiją su dvigubo ilgio 240 mm radiatoriumi Kuhler 1200 PRO. Jis skirtas norintiems pasiekti geresnius aušinimo rezultatus taip pat neišleidžiant daug pinigų. Ant jo suksis ir švies jau du pirmąjam modeliui identiški ventiliatoriai.

Kol kas šie modeliai nėra oficialiai anonsuoti, tačiau spėjo pasirodyti kai kurių užsienio parduotuvių ir… Skytech bei kelių mažesnių lietuviškų parduotuvių kainynuose. Viena didžiausių Europos kompiuterių parduotuvių Overclockers.co.uk žada, kad šias sistemas turės jau sausio 8 dieną.

Games.lt