Rinkos analitikai teigia jog vienas iš pagrindinių įprastų kompiuterių minusas, lyginant su planšetais yra mažas baterijos budėjimo laikas. Naujasis Lenovo ThinkPad X220 gali pasigirti, jog jis gali dirbti žymiai ilgiau, nei paprasti nešiojamieji kompiuteriai.

Lenovo X220 kompiuteris turi nediduką 12,5 colių ekraną, kurio raiška yra 1366 X 768. Jo viduje plaka ekonomiškas Intel Core i3, i5 arba i7 procesorius. Galingiausias iš jų yra Core i7 2620QM, pasiekiantis 2,7 GHz dažnį. Spartų darbą užtikrins iki 8GB DDR3 atminties. Deja, šiuose nešiojamuosiuse galės dirbti tik procesoriuje integruota Intel HD 3000 vaizdo plokštė.

Naujasis Lenovo ThinkPad serijos nešiojamasis įrenginys bus itin lengvas – jis tesveria 1,3 Kg. Kompiuterio storis svyruoja tarp 19 ir 34 milimetrų. Atsižvelgiant į mažą ekrano įstrižainę, patenkinamą storį ir mažą masę galime teigti, jog šis įrenginys bus itin patogus kelionėse.

Na o didžiausiu šio Lenovo kūrinio privalumu galima laikyti baterijos budėjimo laiką. Jis gali siekti net iki 23 valandų t.y. beveik visą parą. Itin mažą ir lengvą, tačiau ypač ilgai veikiantį kompiuterį, turintį neblogą procesorių ir kitas dalis galime laikyti išties patraukliu sprendimu.