Amerikiečiai tikrai šiek tiek savotiški… Pasirodo, egzistuoja su „Microsoft“ įtaka kovoti užsimojusi organizacija skambiu pavadinimu „Commitee to Fight Microsoft“ (Kovos su Microsoft komitetas). Ką jie veikė iki šiol – velniai žino, bet galų gale komitetas rado būdą susilaukti dėmesio.

Jie paskelbė akciją, kurios tikslas – blokuoti „Windows Vista“ operacinės pasirodymą tol, kol „Microsoft“ neims jai teikti besąlygiškų kokybės garantijų.

Komiteto atstovų teigimu, kompanijos vadovas Bilas Geitsas susikrovė turtus ne kaip kitaip, o tiesiog apgaudinėdamas vartotojus bei brukdamas jiems neišbaigtus produktus. Kaip pavyzdys nurodoma kad ir ta pati „Windows XP“ operacinė sistema. Jau ketveri metai nuo jos pasirodymo, o vis dar randama klaidų bei skylių.

Gaila, tačiau priemonių, kuriomis ketina blokuoti „Windows Vista“ išleidimą kovos su „Microsoft“ komitetas nenurodė. Užsiminta tik tiek, jog tai bus teisiniai veiksmai.

Štai taip. Čia manau galėtų įsiterpti ir Lietuvos paukštininkystės asociacija – reik apginti gerą vištų vardą nuo virtimo keiksmažodžiu po to, kai pasirodys naujoji operacinė…