Kol kas daugiausiai šiuo klausimu buvo pažengusi Corsair. Paskutinės GS serijos maitinimo blokai galėjo šviesti mėlynai, raudonai arba baltai. Tiesa, kai kurie Thermaltake maitinimo blokai galėjo mėlynai arba raudonai, priklausomai nuo darbo režimo.

Na o dabar Thermaltake pristato Toughpower DPS G RGB maitinimo blokus, kurie galės šviesti visa RGB palete – 16,8 milijono spalvų. Apšvietimą keisti galėsime programinės įrangos pagalba. Maitinimo bloke šviečia ne kelios lemputės, o visas aplink didelį 140mm dydžio ventiliatorių einantis žiedas.

Visa kita – savybės būdingos tik patiems brangiausiems produktams. Tai 1250 vatų galia, 80 Plus Titanium sertifikatas, skaitmeninė stebėjimo bei valdymo per kompiuterį, telefoną ar planšetę galimybė, 10 metų garantija ir t.t.

Ar verta vardinti tokias smulkmenas, kaip pilnai modulinis kabelių dizainas? Greičiausiai ne. Dar būtų būtina paminėti, jog visi kabeliai yra individualiai Sleeve‘inti. Tik lieka neaišku, kodėl jie nudažyti skirtingomis spalvomis – tokio keisto pasirinkimo dar neteko matyti niekur.

Maitinimo bloko kaina 449 eurai. Tai yra daug, net ir atsižvelgus į jo galimybes. Pagrindinis jo konkurentas Corsair AX1500i yra 10 eurų pigesnis, turi daugiau galios ir stokoja tik LED apšvietimo. Nors atvirai tariant šiame lygmenyje kaina jau nieko nereiškia. Kaip ir galia – nesvarbu 1250W ar 1500W, vis tiek to pakaks praktiškai bet kuriai sistemai.

Thermaltake, Games.lt

Daugiau naujienų iš CES 2016 parodos