Kol studija „Respawn Entertainment“ užbaiginėja asmeniniams kompiuteriams ir „Xbox One“ skirtą tinklo šaudyklės „Titanfall“ versiją, „Bluepoint Games“ stengiasi neatsilikti perkelinėdama visa tai į „Xbox 360“ konsolę.

Apie „Xbox 360“ kuriamą „Titanfall“ versiją žinoma nedaug. Iki šiol nebuvo parodyti nei žaidimo eigos filmukai, nei paveikslėliai. Visai kas kita su „Xbox One“ ir AK versija. Ją žaidėjai turėjo progą ne tik pamatyti, bet ir tiesiogiai išbandyti alpha ir beta testų metu. Kas ten dedasi su „Bluepoint Games“ kuriama „Xbox 360“ versija?

„Dėl visų tų spekuliacijų, susijusių su „Xbox 360“ versija. Viskas einasi kuo puikiausiai, „Bluepoint“ yra užpildyta fenomenaliai talentingais kūrėjais. Mes („Respawn“) ik šiol stengiamės išspausti jiems tiek laiko, kiek tik reikia, kad jis [„Xbox 360“ skirtas „Titanfall“] būtų kiek įmanoma geresnis, o tai reiškia papildomą laiką šlifavimui. Norėtume, kad išleidimo diena būtų ta pati, bet kokybiškesnis žaidimas keliomis savaitėmis vėliau yra geriau negu neišbaigtas anksčiau“, – viename forume mintimis dalijosi žaidimo prodiuseris Drew McCoy.

„Titanfall“ asmeniniams kompiuteriams ir „Xbox One“ konsolei pasirodys kovo 13 dieną. „Xbox 360“ versija bus išleista kiek vėliau, kovo 28-tą.