Kompanijos „Microsoft“ birželį oficialiai pristatytas naujas konsolės „Xbox One“ modelis „Xbox One S“ bus pardavinėjamas nuo rugpjūčio 2 d., savo tinklaraštyje pranešė „Xbox Live“ programų direktorius Larry Hryb.

Kaip skelbta anksčiau, iš pradžių bus prieinama tik brangiausia „Xbox One S“ konfigūracija su 2 TB talpos kietuoju disku. Gamintojo rekomenduojama kaina – 399 €/$. Netolimoje bus prieinamos konfigūracijos su 1 TB ir 500 GB talpos kietaisiais diskais, įkainotos atitinkamai 349 €/$ ir 299 €/$.

Nei viena iš jų nebus komplektuojama su jutikliu „Kinect“, be kurio ilgiau negu pusmetį po pasirodymo buvo apskritai nepardavinėjamas originalusis „Xbox One“ modelis.

Originalusis „Xbox One“ modelis, kurio pigiausią konfigūraciją be „Kinect“ jutiklio šiuo metu galima įsigyti už gamintojo rekomenduojamus 279 €/$, galiausiai bus visiškai pakeistas naujojo „Xbox One S“. Lyginant su senuoju, jis bus atnaujinto dizaino, 40 % mažesnio tūrio, galės būti laikomas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, turės integruotą maitinimo bloką, gebės atvaizduoti 4K rezoliuciją, palaikys aukštą dinaminį spalvų diapazoną ir bus komplektuojamas tekstūruotais paviršiais bei suderinamumu su „Bluetooth“ papildytu pulteliu. Naujajame modelyje nebeliko dedikuotos jungties „Kinect“.