„Xbox One“ skirta rekordinio populiarumo kompiuteriuose sulaukusios internetinės šaudyklės „PlayerUnknown’s Battlegrounds“ versija pasirodys gruodžio 12 d., paskelbė „PUBG Corp.“ prezidentas Changas Hanas Kimas, nuo rugsėjo pabaigos vadovaujantis šiai specialiai žaidimo vystymui įkurtai kompanijos „Bluehole“ dukterinei įmonei.

Gruodį kompiuteriams pasirodys galutinė „PlayerUnknown’s Battlegrounds“ versija. Nuo kovo pabaigos užbaiginėjama ir už pusę standartinės didelio biudžeto žaidimo kainos – 29,99 € – pardavinėjama šaudyklė „Steam“ platformoje jau pardavė 18,7 mln. kopijų ir sutraukė 2,39 mln. žaidėju vienu metu.

Iš pradžių „Xbox One“ žaidėjai taip pat turės tenkintis darbine „PlayerUnknown’s Battlegrounds“ versija, kuri pus platinama per „Xbox Game Preview“ programą.

„Abi versijos kuriamos tuo pačiu metu, bet pagal atskirus planus. Įvairios „Xbox One“ versijos savybės ir funkcijos bus pristatomos ir kečiamos lygiai taip pat, kaip tai vyko kompiuteriuose. Siekiame, kad jos susivienodintų kaip galima greičiau. Kaip žinote, atsiliepimai turėjo kritinės reikšmės žaidimo pasisekimui, todėl pradedant gruodžio 12-ąją norėsime išgirsti iš „Xbox One“ fanų, ką jie galvoja apie „PlayerUnknown’s Battlegrounds“ ir kaip mes galėtume sukurti geriausią įmanomą žaidimo versiją“, – rašo „PUBG Corp.“ prezidentas.

Kaip anksčiau jis sakė „Bloomberg“, „Bluehole“ derasi su „Sony“ dėl galimybės ateityje sukurti ir „PlayStation 4“ versiją.