„Cryptic Studios“ kuriamas bei „Perfect World“ leidžiamas nemokamas MMO „Neverwinter“ 2015 metais pasirodys „Xbox One“ konsolėje.

Neklauskit kodėl ne „PS4“. Bet jei jau žaidimas atkeliauja į „Xbox One“, nereikia atmesti tikimybės, kad galbūt šio nemokamo „Dungeons & Dragons“ visatoje vykstančio MMO sulauks ir „PS4“ konsolės turėtojai.

Tiesa, konsolėje jis nebus toks jau „nemokamas“, kaip yra sakoma. Norint žaisti, reikės turėti auksinę „Xbox Live“ prenumeratą, tad frazę „free-to-play“ čia būtų galima pakeisti į vaizdingesnę „gold-to-play“. Nors detalių apie konsolinę versiją nėra žinoma daug, tačiau „Perfect World“ prasitarė, jog žaidimas bus pritaikytas žaisti su pulteliu ir kai kurie elementai visiškai skirsis nuo asmeniniams kompiuteriams skirtos versijos. Tai ypač liečia vartotojo sąsają. 

„Neverwinter“ startavo maždaug prieš metus asmeniniams kompiuteriams ir ganėtinai neblogai įsitvirtino rinkoje. Na jau, nelyginkim su „World of Warcraft“, bet žaidimas aktyvus ir turi savo bendruomenę. Kūrėjai nuolatos leidžia atnaujinimus, o artimiausiu metu bus išleistas „Tyranny of Dragons“ papildymas.