Šiandien dieną pasirodė paveikslėlis (jį galite pamatyti apačioje), kuriame puikavosi užrašas Metro: Redux, o ant abiejų dėžučių viršelių taip pat buvo naujosios kartos konsolių vardai. Nors apie tai dar neturėjome išgirsti, bet internete, kaip jau ne kartą pasitaikė, nuslėpti informacijos nelabai įmanoma, todėl leidėjai Deep Silver atsakė į visiems rūpimą klausimą ar tai ne išankstinis Balandžio 1-osios pokštas… Ir ką jūs norit – Metro 2033 ir Metro: Last Light iš tiesų pasieks Xbox One bei Playstation 4 konsoles!

Vaizdas, kurį matote viršuje, yra mažas prezentacijos „kasnelis“, kaip tai vadina patys leidėjai. Tikriausiai ne tokiu vaizdu bus pasipuošusios Metro: Redux dėžutės, nes keli serijos fanai-internautai pastebėjo, jog tai yra tiesiog Metro knygos rusiškos versijos viršelis su „priklijuotu“ užrašu „Redux“.

Deep Silver pranešė, jog daugiau informacijos apie Metro: Redux sužinosime jau E3 parodos metu, kuri vyks šią savarą, o taip pat užsiminta ir apie 4A Games studijos pirmąjį naujosios kartos konsolėms skirtą žaidimą, kuris tikėtina, jog bus anonsuotas taip pat šios konferencijos metu.

VG247, Games.lt