Nuo tada, kai šis žaidimas debiutavo, jo kūrėjai dėjo visas įmanomas pastangas, kurdami naują jo dalį. Ne paslaptis, kad kita šio žaidimo dalis, taip pat atkartos tą pačią, jau visiems gerai pažįstamą temą. Ir kaip galima pastebėti, būtent tokie sprendimai turi ypač didelį pasisekimą. Tad, ko galima tikėtis iš antrosios šio žaidimo dalies? Už jo kūrimą atsakingi asmenys, sutiko atskleisti keletą detalių.


Štai, pavyzdžiui, kūrybos direktorius Julian Gerighty teigia, kad pirmoji šio žaidimo dalis buvo kuriama turint labai mažai turinio. Jis taip pat prisimena, kad nors žaidėjai ir galėjo pereiti net 30 žaidimo lygių, iš tiesų jie turėjo labai mažai veiklos. Taigi, kaip tvirtina atstovai, vėliau buvo imtasi netgi specialių veiksmų tam, kad būtų daugiau turinio ir, kad žaidėjai turėtų daugiau veiklos. Jos nuspręsta nekartoti ir kuriant Division 2. Tad žaisdami antrąją dalį, žaidėjai turės kur kas daugiau veiklos ir įtraukiančių nuotykių.

Jau dabar skelbiama, kad antroji žaidimo dalis gerokai skirsis nuo pirmosios. Taigi, ko jau ko, bet veiklos tikrai netrūks. Juo labiau, kad 2 – oje žaidimo dalyje daugelis išvys tas funkcijas, kurias jau buvo galima sutikti atnaujinimuose, išleistuose po 1 – osios dalies. Taip pat yra ir dar viena džiugi naujiena – teigiama, kad DCL pirmaisiais metais bus galima naudotis nemokamai. Visi šie sprendimai yra įgyvendinti siekiant, kad šio žaidimo bendruomenė ne tik nebūtų mažesnė, bet ir didėtų.

Tačiau tai – dar ne visi jūsų laukiantys pokyčiai: nors pirmoje šio žaidimo dalyje veiksmas vyko Manhetene, 2 – oji šio žaidimo dalis leis patekti į naujas erdves ir leis sudalyvauti naujuose pasauliniuose įvykiuose. Taigi, akiratis plėsis dar labiau.

Na, o apibendrinant belieka tik pridurti, jog nors Division 2 ir nebus toks bauginantis ir, galbūt, nesuteiks tokių stiprių emocijų, kaip pirmoji šio žaidimo dalis, jis tikrai suteiks jums puikią progą kur kas daugiau tyrinėti, atrasti, sužinoti bei pastebėti. Taigi, nuobodžiauti tikrai nebus kada.