Vakar „Microsoft“ spaudos konferencijos metu paskelbė, kad 2012-tųjų „Tomb Raider“ tęsinys „Rise of the Tomb Raider“ kitų metų pabaigoje bus prieinamas tik „Xbox“ turėtojams. Pasirodo, kad omenyje buvo turima ne tik „Xbox One“, bet ir „Xbox 360″ konsolė. Žaidimas pasirodys tiek vienai, tiek kitai, puslapiui „Eurogamer“ patvirtino „Xbox“ ir „Microsoft Studios“ vadovas Philas Spenceris.

Vis dar nėra aišku, ar ilgai „Rise of the Tomb Raider“ bus išskirtiniu „Microsoft“ konsolių žaidimu. Kompanijos atstovai vengia atsakyti, ar 2016-taisiais „Rise of the Tomb Raider“ ir toliau bus prieinamas tik „Xbox“ platformoms.

„Mes sakome tą patį, ką sakėme scenoje. Per 2015 metų šventes [lapkritis-sausis, Games.lt pastaba] „Rise of the Tomb Raider“ bus prieinamas išskirtinai „Xbox“. Toks komentaras. Sulaukėme daug panašių klausimų apie „Titanfall“. Susitarimo su „Square Enix“ struktūra yra verslo santykiai, esantys tik tarp mūsų ir jų, atvirai kalbant. Žinau, kad „Crystal Dynamics“ išplatino pareiškimą. Mes jo ir laikysimės. „Xbox“ gerbėjai bus laimingi per kitas šventes galėdami išbandyti tik „Xbox“ skirtą „Tomb Raider“ žaidimą“, – puslapiui CVG vakar sakė P. Spenceris.

Savo oficialiame pareiškime „Crystal Dynamics“ vadovas Darrellas Gallagheris pasitelkė konkretesnę formuluotę būsimojo „Tomb Raider“ išskirtinumui nusakyti.

„Brangi „Tomb Raider“ Bendruomene, kaip jau tikriausiai matėte, mes ką tik paskelbėme, jog „Rise of the Tomb Raider“, debiutuosiantis per 2015 metų šventes, bus prieinamas tik „Xbox“. <…>“, – vakar parašė jis.

Remiantis „Crystal Dynamics“ vadovo žodžiais, žaidimas niekada nebus išleistas kitoms platformoms. Nei „Square Enix“, nei „Microsoft“ nesiryžta to oficialiai patvirtinti, taip nutraukdama visas dabar vykstančias spekuliacijas.

Papildyta:

Berašant naujieną Philas Spenceris puslapiui „Eurogamer“ patvirtino, kad „Rise of the Tomb Raider“ išskirtiniu „Xbox“ žaidimu bus tik tam tikrą laiką. Kiek ilgai, jis nesutiko atskleisti.