„Nintendo“, net su gerokai mažesniais nei tikėtasi Wii U konsolės pardavimais, sugebėjo gauti neblogą pelną per fiskalinius metus.

Kompanija iki kovo pabaigos žadėjo parduoti 5,5 milijono Wii U vienetų. Šis skaičius dar sausį nukrito iki 4 milijonų, o finalinis rezultatas – tik 3,45 milijono konsolių. Kita vertus, buvo parduota 13,42 milijono šios konsolės įvairių žaidimų vienetų.

„Nintendo“ praeitais metais fiksavo ir istorinį įvykį – kompanija patyrė nuostolių, kurie, tiesa, nebuvo jau tokie tragiški šios gigantės mastu – 7 milijardai jenų (apie 180 milijonų litų). Tai paskatino ne tik suprastėję pardavimai, bet ir nepalankūs valiutų kursai.

Pasaulyje, tuo tarpu, parduota 31,09 milijono Nintendo 3DS konsolės vienetų, taip pat buvo parduota kiek daugiau nei 95 milijonai žaidimų šiai konsolei. Nors šis įrenginys Japonijoje yra lyderis, Šiaurės Amerikoje bei Europoje tokio pasisekimo jis nesulaukė.

Kompanija tikisi per šiuos metus parduoti 9 milijonus Wii U bei 18 milijonų 3DS vienetų.

Nepaisant įvairiausių nuosmukių, „Nintendo“ vis vien išlieka turtinga gigante. Savo „seife“ ji saugo 1,45 trilijonus jenų (apie 40 milijardų litų). Taip pat kompanija šiais metais turi paruošusi svarbių ir itin laukiamų žaidimų arsenalą, kaip „Pikmin 3“, „Wii Fit U“, „Zelda: Wind Waker“ ir t.t.